7 CDTI VITI 2017 I DOGANUR 169000 KM.

Merrjep opel astra

. surf city winter classic 2023For Sale Opel Astra Coupé 2 Doors Year 2016 Engine 1600cc Turbo , Manual Transmission , Mileage 54,××× Km Only , Xenon Headlights , Full. wartales knowledge points

Shikime: 87. VITI : 2014. Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Viti: 2013 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 200 000 - 249 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Kosovare Lloji i. New Opel and used Opel on sale by Port Louis, Mauritius Opel dealers.

Eksploro njoftimet ne MerrJep.

4 opel corsa b 1.

7 CDTI VITI 2017 I DOGANUR 169000 KM.

Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Viti: 2002 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 200 000 - 249 999 Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit: Shitet Njoftim nga: Person fizik Komuna: Tiranë Ngjyra: Gri Prodhuesi: Opel Modeli: Astra Dërgesat e MerrJep.

E re.

1 800 EUR.

golf 4 Golf 2 Polo corsa Opel corsa pasat Opel Golf 3 Opell corsa citroen Korsa Peugeot motorr Polo 2004 citroen c3 Opel corsa 1. . . .

6 cdti v. Astra. Astra.

Gjendje: I përdorur - Si i ri Viti: 2006 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 150 000 - 159 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Të huaja Lloji i njoftimit: Shitet Njoftim nga: Person fizik.
A Microsoft logo is seen in Los Angeles, California U.S. 24/02/2024. REUTERS/Lucy Nicholson

4 opel corsa b 1.

Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Viti: 2002 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 200 000 - 249 999 Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit: Shitet Njoftim nga: Person fizik Komuna: Tiranë Ngjyra: Gri Prodhuesi: Opel Modeli: Astra Dërgesat e MerrJep. Opel Astra Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera Makina Prishtinë.

com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Makina , 54.

.

Opel, Astra në gjithë Kosovën; Publikuar: Mar 04 2023 11:47. Shikime: 87.

.

E mbajtur me merak.

Makina , 54.

. Shikime: 1836. p 09-2017. Gjendje shume te mire, sherbimet e sapo bera.

. Eksploro njoftimet ne MerrJep. Opel Astra 2002 Benzin-Gaz 1. com//prishti/.

Karakteristikat: Marka: Opel Modeli: Astra J Vit i prodhimit: 2010 Kilometrazha: 268,000 km Motori: Diesel 2.

Me marrveshje (Çmimi) Naftë Manual 2014 1600 cm³ Pa doganë Pa. Opel astra EUR. .

arduino pid tuning software

Im Vereinigten Königreich wird er als Vauxhall Astra.

Shtëpia 270m2 në shitjeVizitoni linkun për më shumë informacione www. . July 8 at 9:00 AM.

flex seal waterproofing tape

Jun 30, 2022 · Sold 31 January 2021, Port Louis.

Opel, Astra në gjithë Kosovën; Publikuar: Maj 20 2023 07:55. com. . Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra 99 Të gjitha | Vetura | Opel | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe.